Speciální nabídka pro centra yógy/flying yógy

Vám a Vašim klientům nabízíme víkendovou, případně delší pobytovou akci yógy nebo flying yógy v našem penzionu:


SÁL:

Součástí penzionu je víceúčelový sál (netradiční interiér), který dýchá klidnou atmosférou.

V případě, že chcete zavěsit hamaky na létací yógu, je možné zavěsit 7 hamak.

Pro potřeby cvičení yógy budou prostory naprosto vyklizeny a připraveny pro Vaše vybavení na cvičení.

 

Pro přehrávání hudby máte k dispozici kvalitní LD Systems kombo – je možné připojit jakýkoli přehrávač pomocí jack/jack, přehrávání z flash disku, paměťové karty, bluetooth propojení,

Za příplatek je možné zapůjčit dataprojektor s plátnem.

 

Sál má podlahovou plochu 90m2, s dřevěnou podlahou (upravená původní podlaha), toalety, a ze sálu je možné vyjít na velkou terasu (100m2 ), zahradu a do terénu.

 

pozn. Z hygienických důvodů nepůjčujeme cvičební podložky.


UBYTOVÁNÍ:

Ubytování a sál jsou v jednom objektu našeho rodinného penzionu. Ubytování je v plně vybavených apartmánech dvoulůžkových a čtyřlůžkových (samostatné dvoulůžkové ložnice)

Každý apartmán má svůj obývací pokoj, vybavenou kuchyňku a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem.

Celková kapacita ubytovaných osob je tedy 16 osob + 4 x přistýlka (plnohodnotné lůžko, které se umísťuje do obývacího pokoje apartmánu).

Obědy a večeře je možné zajistit v blízké restauraci.
Ubytování s domácím mazlíčkem není možné.


Doplňkové informace:

Námi provozovaný penzion se jmenuje Penzion Ve Mlýně a nachází se ve 300 let starém panském mlýně. Lokací jsme v malebném klidném městečku Plumlov (Prostějovsko). Z oken apartmánů je krásný výhled na místní zámek, rybník a lesy. K rybníku je to od domu cca 8 metrů, do lesa cca 150 metrů, krásné procházky nebo pro běhuchtivé nebo cyklisty, skvělé trasy v lesích v blízkém okolí Podhradského rybníka a Plumlovské přehrady. Terén je rozmanitý, neb Plumlov se nachází přímo na rozhraní Drahanské vrchoviny a Hané.

V rámci ubytování poskytujeme zdarma parkování před domem na vlastním parkovišti, úschovnu kol, doplňkovou zábavu jako stolní tenis, kulečník, fotbálek, po domluvě také možnost grilování na zahrádce.

Při zájmu je možné domluvit také vstup do místní posilovny (cca 150metrů od penzionu v areálu zámku, cena dle nabídky Klubového zařízení Plumlov), možno domluvit prohlídky Plumlovského zámku, jeskyní Moravského krasu apod.

 

WiFi je v celém penzionu zdarma.

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás buď telefonicky nebo e-mailem kde vám sdělíme také ceny za pobyt. (www.pensionvemlyne.com)
IMG_2950     IMG_2931


                               IMG_0422     IMG_0424

IMG_1585

IMG_3093

IMG_4616

leknenka_1