Semináře, akce, školení

Hledáte místo pro svůj seminář, školení nebo jinou akci?

Právě jste ho našli!

Chcete mít svou akci v klidném prostředí, soukromí a v bezbečném kruhu? Společenské sály a ubytování se nacházejí v jednom objektu.
Prostory budovy jsou Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu v Penzionu Ve Mlýně.

Kde nás najdete?

Sál spolu s ubytováním pro maximálně 20 osob v plně vybavených apartmánech ve starém panském mlýně, v příjemném prostředí. Penzion se nachází v naprostém klidu malého městečka Plumlov u Prostějova.

Mlýn se nachází několik kroků od Podhradského rybníka, nad nímž se tyčí unikátní zámek. V nejbližším okolí jsou lesy a Plumlovská přehrada, které vybízí k procházkám či projížďkám na kole či koloběžce.

Co náš sál nabízí?

Celý penzion disponuje historickými místnosmi, které mají nezaměnitelné kouzlo. Stejně tak společenské sály, které se v penzionu nacházejí, ukrývají ducha a atmosféru vhodnou například pro ženské kruhy, duchovní semináře a podobně.

Sál si můžete připravit podle svých potřeb. Pokud máte rádi hudbu při praxi a cvičení, můžete využít kvalitní LD Systems kombo, které perfektně sál ozvučí.

Jaké další služby můžete využít?

Pro cyklisty a koloběžkáře nabízíme uzamykatelnou kolárku. Dále můžete využít neomezený přístup na terasu, zapůjčení grilu, možnost využití klasického ohniště a pro relaxaci nabízíme pětimístnou hydromasážní vanu kanadské značky Hydropool.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro více informací a cenovou nabídku pište na e-mail na info@poleandfly.com. Pro urychlení komunikace prosím napište počet osob a přibližný termín Vašeho plánovaného soustředění, abychom našli tu nejlepší variantu právě pro Vás.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Sál na pole dance

Obrázek 1 z 26

Fotografie prostor z různých zaměření

Facebook
Instagram