Naše nabídka

CVIČENÍ V ZÁVĚSNÉ HAMACE

(LÉTACÍ JÓGA)

Létací jóga se cvičí v závěsné hamace ze speciálního materiálu známého jako aerial silk (letecké hedvábí).

Létací jóga je moderní a komplexní systém cvičení, kdy se známé klasické jógové ásany cvičí s pomocí závěsné hamaky. Díky částečnému popírání gravitačního zákona je pro vás jednodušší udělat prvky, které běžně nemůžete dělat, jako jsou stojky, kotouly, převaly a různé nejen akrobatické kousky. Každá lekce či workshop jsou koncipované dle svého zaměření. Tento druh cvičení je tak vhodný pro širokou škálu zájemců bez věkových nebo výkonnostních omezení.

Létací jóga je také forma kardiovaskulárního cvičení, kdy efektivně posilujete svalové soustavy celého těla a vnitřní stabilizační svaly. Díky zavěšení se při cvičení pohybujete v 3D prostoru v různých pozicích a tvarech. Dále zlepšujete svou vytrvalost, flexibilitu, redukujete svou váhu a tvarujete tělo. V neposlední řadě také působí na klouby, kdy zvyšuje tvorbu mezikloubního maziva a příznivě působí na páteř.

 

  • D-Yogi Fly (LÉTÁNÍ)

– základní cvičení v závěsné hamace,

– komplexní cvičení, kdy lekce obsahuje část posilovací, protahovací, akrobatickou a relaxační,

– během lekcí D-Yogi Fly se dostáváme i do invertních pozic – tedy pozic hlavou dolů,
– lekce obsahuje známé jógové ásany, které se cvičí s pomocí hamaky,

– lekce je vhodná pro všechny bez ohledu na aktuální fyzickou kondici.

NOVINKA!

Relaxační dvacítka“

Jste přes den unavení? Představa, že si dáte svých „dvacet” je sci-fi? Přijďte se pohoupat a dát si svých „dvacet” k nám!

Co vás čeká? Čeká vás stav bez tíže v hamace, lehké zahřátí před „dvacítkou” a na závěr protažení, abyste rozproudili energii.

Co na sebe? Teplé oblečení bez aplikací, které by mohly poškodit hamaku (zipy, suché zipy, hroty atp.) a ponožky. Aby vám bylo teplíčko, dečky vám půjčíme.

 

 

GYMNASTIKA S VERTIKÁLNÍ TYČÍ

(známé jako pole dance)

Pole dance je znám pod mnoha názvy. Nejčastěji jako tanec na tyči, gymnastika na tyči, akrobacie na tyči nebo fitness cvičení na vertikální tyči. Pole dance v sobě spojuje prvky akrobacie, síly, tance a gymnastiky.
 
„Pole dance“ opravdu NENÍ striptease, ani gogo dance ani jiný typ vulgárního tance.
 
„Pole dance“ je fyzicky náročný sport, kdy vertikální tyč je cvičební nářadí, na kterém posilujete s vlastní vahou. „Pole dance“ je skvělým pomocníkem pro fyzické posílení, ale také pro zvýšení sebevědomí.
Již po několika lekcích můžete na sobě vidět pozitivní změny, a na každé lekci uvidíte svůj vlastní posun.
 
Cvičit může každý ! Nezáleží na předešlých sportovních zkušenostech, ani věku nebo fyzické kondici.
 
 
 
  • SOUKROMÁ LEKCE – individuální trénink

Nehodí se Vám lekce vypsané v rozvrhu? Neváhejte nás oslovit. Lekce je přizpůsobena individuálním potřebám každého účastníka. Individuální trénink jak pole dance, tak i létání.

 

PROFI FOCENÍ POLE DANCE PRO NAŠE KLIENTKY

Pořádáme ve spolupráci s fotografkou Danou Veselou nebo Veronikou Lehkou tématické foto srazy, kde se mohou nechat naše dámy zvěčnit. Fotíme jak venku na přenosné tyči, tak i v interiéru.

 CVIČENÍ S JÓGOVÝM KRUHEM

Jóga kroužek je cvičení s pomůckou, kterou můžete nalézt pod názvem jóga wheel, neboli jóga kolo/jóga kruh. Cvičení s jóga wheelem uvolňuje hrudní páteř, která je hodně namáhána. Celkově přispívá k uvolnění zatuhlosti v zádech, hrudníku, ramenních a kyčelních kloubech. S jóga kroužkem můžete zkoušet různé variace stojek, pomoci si s ním při odrazu, také s ním můžete zkoušet různé mosty, ale také protáhnout nohy a jako podpůrná pomůcka poslouží i při některých klasických ásanách. Kruh perfektně pomůže při práci s vnitřním stabilizačním systémem.

Galerie

Sál na pole dance

Obrázek 1 z 26

REZERVACE v rezervačním systému ZDE: http://rezervace.poleandfly.com

Ceník – pro rok 2022 není vystaven, věnujeme se nyní individuálním lekcím a dalším aktivitám, které klub časově vytěžují.
O možnostech individuální lekce se dotazujte u lektorky Bohdany na e-mailu: info@poleandfly.com.

Děkujeme za pochopení.

Facebook
Instagram