Rezervace

MOMENTÁLNĚ NENABÍZÍME ŽÁDNÉ OTEVŘENÉ LEKCE

 

Rezervační systém ← klikni

Aktuální rozvrh naleznete v rezervačním systému.

Rezervační systém byl navrhnut pro jednoduchý přehled a rezervaci lekcí. Po registraci do systému obdržíte informační e-mail. Uvádějte prosím pravdivou e-mailovou adresu a pravdivé telefonní číslo.

Po přihlášení uvidíte na hlavní stránce měsíční kalendář (pro lepší přehlednost detailů překlikněte na týdenní rozhraní), pro info o lekci najeďte myší na lekci a během pár sekund se Vám zobrazí veškeré dostupné info, a po nákupu kreditů se můžete přihlásit na jakoukoli Vámi vybranou lekci. Tyto vybrané lekce se Vám ihned zobrazí na hlavní stránce.

Dále na hlavní stránce vidíte přehled pohybů kreditů, a zde je také můžete rovnou objednat.

V případě, že chcete uplatnit nárok na slevu (student/dítě), na první navštívené lekci předložíte studijní průkat, index, isic..

 

POSTUP PRO NOVÁČKY:

1. klikni na rezervační systém

(zobrazí se rozvrh a možnosti přihlášení, registrace a další odkazy)
1

2. pokračuj na registraci (přečti si podmínky) – obdržíš informační e-mail o registraci do systému

3. přihlas se do rezervačního systému pod svým e-mailem a heslem

2

4. vyber si lekci na kterou chceš jít (kredity jsou platné na jakoukoli lekci) – při najetí myší na lekci se zobrazí detaily o lekci
3

5. nakup dle ceníku kredity (jednotlivě nebo balíček) – obdržíš informační e-mail s detaily o zaplacení
4

6. klikni na lekci, na kterou se chceš přihlásit – obdržíš informační e-mail s detaily o lekci

7. přijď a užij si svou první lekci  😉

 

  • Kreditový systém pro platby

Pole&Fly nabízí pro Vaši pohodlnost platby v podobě kreditového systému. Tímto způsobem nenakupujete po jednotlivých lekcích nebo balíčcích s obsaženým počtem lekcí.

U nás nakupujete kredity v množství dle Vašeho vlastního uvážení. Zakoupené kredity pak můžete využívat na nákup jakékoli lekce, workshopů nebo také reklamních předmětů.

Kredity je možné nakupovat buď jednotlivě, nebo je možné využít zvýhodněných balíčků, kdy při nákupu balíčku získáte jako bonus kredity navíc.

Jeden kredit má hodnotu 5,- Kč. Platnost zakoupených kreditů jsou čtyři měsíce od zakoupení. V případě nevyužití kreditů v této lhůtě, tyto kredity bez náhrady propadají.

Kredity objednáváte přes rezervační systém, kdy se Vám zobrazí počet Vámi zakoupených kreditů, které můžete ihned použít pro nahlášení lekce. E-mailem budete informováni o Vaší objednávce a provedení platby.

Taktéž je možné kredity objednat a zaplatit osobně.

  • Odhlašování z lekcí:

V případě, že se odhlašujete více než 24 hodin před začátkem lekce, budou Vám kredity vráceny v plné výši. Pokd se odhlásíte 12-24 hodin před začátkem lekce, bude Vám účtován storno poplatek (z ceny lekce se vám vrátí 15% kreditů zpět). V případě odhlášení z lekce méně než 12 hodin před začátkem lekce nebo se neodhlásíte vůbec, kredity propadají v plné výši.

Odhlašování lekcí se děje pouze pomocí rezervačního systému.

pozn.: Na každou lekci je třeba alespoň tří účastníků. V případě, že 3 hodiny před konáním lekce nebude tento počet osob nahlášen, lekce se ruší a kredity Vám budou připsány zpět na Vaše konto. Informace o zrušení lekce Vám bude zaslána e-mailem.

Facebook
Instagram