O nás

Občanské sdružení s názvem „Sportovní a kulturní klub Plumlov“ funguje již mnoho let za účelem podpory sportovních aktivit. Od roku 2015 jsme členy ČESKÉ GYMNASTICKÉ FEDERACE. Proto pod „Pole&Fly“ provozujeme nabízené sporty, ať už tradiční nebo netradiční. Mezi netradiční a dnes velmi populární sporty patří právě gymnastika s vertikální tyčí (POLE DANCE) a cvičení v závěsné hamace (D-Yogi Fly – létací yóga – létání).

Naše prostory jsou pro potřeby gymnastiky s vertikální tyčí (pole dance) vybaveny pouze 6 tyčemi. Díky tomu je vám garantován maximální individuální přístup.

Garance 1 tyč na 1 osobu ! (tedy maximálně 6 osob na jedné lekci)
Tyče jsou v průměrech 42mm a 45mm, výška 305cm a jedna tyč 270cm. Disponujeme tyčemi s více povrchy.

Na lekcích cvičení v závěsné hamace (létání) má každý cvičící svou hamaku, se kterou cvičí tedy 1 hamaka na 1 osobu. (maximálně 6 osob na jedné lekci)

Na lekcích cvičení s yoga kruhem má každý cvičící svou pomůcku – wheel, se kterou po celou dobu lekce cvičí.

 

Všechny lekce se konají v prostorách Penzionu Ve Mlýně v Plumlově.

 


Prostory, které slouží pro všechny námi nabízené lekce se nacházejí v 300 let starém panském mlýně v Plumlově. Část domu je přebudována na penzion, nicméně je zachován celkový pohled na historii.

Prostor pro konání lekcí v historii sloužil jako mlýnice, tedy místo, kde se mlelo obilí na mouku.

Prostory je možné pronajmout pro soukromé účely (vlastní cvičení, focení atd.). Cena dohodou dle typu akce, zapůjčeného vybavení a délky.

IMG_2967      IMG_2953

IMG_2931