O nás

Naším mottem je kvalita a nikoli kvantita! Co to znamená pro vás? Věnujeme vám maximální péči i na skupinové lekci, protože jsou naše lekce v úzkém kruhu.

S využitím našeho rezervačního systému se nikdy nestane, že by na lekci přišlo více osob, než je kapacita lekce.

Přihlašujte se jednoduše a rychle zde! Zadejte svůj e-mail, nakupte kredity a přihlašujte se na lekce.

Jaké další bonusy získáte s příchodem na naši lekci?

Cvičíte v prostředí starého panského mlýna.

Vlastní cvičební nářadí – tyč, hamaku, kruh a další doplňky.

Pitný režim během lekce.

Nové přátele 🙂

Co jsme vlastně zač?

Jsme sportovní a kulturní klub a naším záměrem je především podpora sportovních aktivit. V tuto chvíli se nejvíce zajímáme o pole dance jako sportu a cvičení v závěsné hamace. V roce 2015 jsme se stali členy České gymnastické federace včetně našich trenérů.

 

Přečtěte si osobní příběh naší lektorky Bobbie

Pole dance a létání propadla naše lektorka Bobbie (Bohdana), která je u nás vyučuje. Jak se k těmto sportům dostala?

„K pole dance mě přivedlo shlédnutí videa na youtube ještě v době, kdy tento sport byl v plenkách a byl znám většinou pouze z pánských barů. Ovšem tehdy jsem si všimla silových a flexibilních prvků a to mě nejvíce zaujalo. Pole dance jsem vyzkoušela a naprosto mu propadla. Nikdy jsem se nevěnovala sportovní gymnastice, ale tohle bylo spojením jak síly, flexibility, tak i v určitých momentech ladnosti. Protože jsem ale cítila, že potřebuji ještě jiný pohyb, vyzkoušela jsem také létací jógu. Po prvním zavěšení se do hamaky jsem zjistila, že přesně tohle potřebují především má tvrdá záda, aby se uvolnila a hlavně nebolela. Létání jsem si zvolila jako doplněk k pole dance a později jsem v něm viděla velký potenciál a absolvovala lektorský kurz. Kromě pole dance a létání se věnuji i ashtanga józe, kterou krátce aplikuji i v některých mnou vedených lekcích.”

Nebojte se a vyzkoušejte sporty, kde nepotřebujete předešlé sportovní zkušenosti. Zjistíte, že pohyb tak může dostat úplně nový rozměr.

Facebook
Instagram