O nás

Jsme sportovní a kulturní klub a naším záměrem je především podpora sportovních aktivit.

Od roku 2015 jsme členy České gymnastické federace. 

Pod „Pole&Fly” sdružujeme a provozujeme gymnastiku s vertikální tyčí (pole dance) a cvičení v závěsné hamace (D-Yogi Fly).

Co je naším mottem? Kvalita, nikoli kvantita. Kapacita každé lekce je pouze 6 osob což zaručuje maximálně individuální přístup i ve skupinové lekci. Každý cvičí se svým nářadím. 


Pole dance a létání propadla naše lektorka Bohdana, která je u nás vyučuje. Jak se k nim dostala? Přečtěte si krátký příběh:

„K pole dance mě přivedlo shlédnutí videa na youtube ještě v době, kdy tento sport byl v plenkách a byl znám většinou pouze z pánských barů. Ovšem tehdy jsem si všimla silových a flexibilních prvků a to mě nejvíce zaujalo. Pole dance jsem vyzkoušela a naprosto mu propadla. Nikdy jsem nedělala sportovní gymnastiku, ale tohle bylo spojením jak síly, flexibility, tak v určitých momentech i ladnosti. Protože jsem ale cítila, že potřebuji ještě jiný pohyb, vyzkoušela jsem také létací yógu. Po prvním zavěšení se do hamaky jsem zjistila, že přesně tohle potřebují především má tvrdá záda, aby se uvolnila a hlavně nebolela. Létání jsem si zvolila jako doplněk k pole dance a později jsem v něm viděla velký potenciál a absolvovala lektorský kurz. Kromě pole dance a létání se věnuji i ashtanga yoze, kterou krátce aplikuji i v některých mnou vedených lekcích.”


Nebojte se a vyzkoušejte sporty, kde nepotřebujete předešlé sportovní zkušenosti. Zjistíte, že pohyb tak může dostat úplně nový rozměr.