Soustředění jóga, flying jóga, wheel jóga

Hledáte místo pro své soustředění? Právě jste ho našli!

Chcete uspořádat soustředění ve vlastní režii, kde v jednom místě budete mít ubytování a sál neomezeně po celou dobu pobytu? Ve spolupráci s Penzionem Ve Mlýně Vám toto právě nabízíme.

Kde nás najdete?

Sál spolu s ubytováním pro maximálně 20 osob v plně vybavených apartmánech ve starém panském mlýně, v příjemném prostředí. Penzion se nachází v naprostém klidu malého městečka Plumlov u Prostějova.

Mlýn se nachází několik kroků od Podhradského rybníka, nad nímž se tyčí unikátní zámek. V nejbližším okolí jsou lesy a Plumlovská přehrada, které vybízí k procházkám či projížďkám na kole či koloběžce.

Co náš sál nabízí pro jogíny?

Nejen, že sál je velmi netradiční, ale můžete si jej pro klasickou jógu vybavit tak, jak sami ke své praxi potřebujete.

Chcete létat nebo cvičit s wheelem? U nás toto není problém. Pokud chcete létat, můžete využít našich sedmi závěsů pro umístění vašich hamak, či využít naše vybavení. K józe s wheelem nabízíme možnost zapůjčení 12 kousků tohoto cvičebního vybavení.

Pokud máte rádi hudbu při praxi a cvičení, můžete využít kvalitní LD Systems kombo, které perfektně sál ozvučí.

Jaké další služby můžete využít?

Pro cyklisty a koloběžkáře nabízíme uzamykatelnou kolárku. Dále můžete využít neomezený přístup na terasu, zapůjčení grilu, možnost využití klasického ohniště a pro relaxaci nabízíme pětimístnou hydromasážní vanu kanadské značky Hydropool.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro více informací a cenovou nabídku pište na e-mail na info@poleandfly.com. Pro urychlení komunikace prosím napište počet osob a přibližný termín Vašeho plánovaného soustředění, abychom našli tu nejlepší variantu právě pro Vás.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Sál-jóga

Obrázek 2 z 26

Facebook
Instagram