Soustředění pole dance

Hledáte místo pro své soustředění? Právě jste ho našli!

Chcete uspořádat soustředění ve vlastní režii, kde v jednom místě budete mít ubytování a sál neomezeně po celou dobu pobytu? Ve spolupráci s Penzionem Ve Mlýně Vám toto právě nabízíme.

Kde nás najdete?

Sál spolu s ubytováním pro maximálně 20 osob v plně vybavených apartmánech ve starém panském mlýně, v příjemném prostředí. Penzion se nachází v naprostém klidu malého městečka Plumlov u Prostějova.

Mlýn se nachází několik kroků od Podhradského rybníka, nad nímž se tyčí unikátní zámek. V nejbližším okolí jsou lesy a Plumlovská přehrada, které vybízí k procházkám či projížďkám na kole či koloběžce.

Co náš sál nabízí pro pole dance?

V sále se nachází 6 tyčí značky X-Pole xpert. Pět tyčí s výškou 310 cm a jedna s výškou 275 cm. (povrch komaxit a chrom, průměr 45 mm). Pro čištění tyčí máme své prostředky, které budete mít k dispozici. Pro bezpečnost je pro vás připravená 22 cm vysoká žíněnka o velikosti 200x200cm.

Na lekce protahování můžete využít klasické jóga cihličky v počtu 16 ks, dále ke cvičení můžete využít slidepady, závaží na nohy, odporové gumy.

Na hudbu můžete využít kvalitní LD Systems kombo, které perfektně sál ozvučí.

UPOZORNĚNÍ:

Plánujete-li lekce exoticu, contempole a jiných druhů s využitím vysokých podpatků, chraňte své boty a naši podlahu chrániči na podpatky (k zakoupení za pár korun například u Heller dance ). Pokud se vám nechce investovat do chráničů, alespoň přelepte podpatky (ideálně i podrážky) kobercovou páskou či tejpem. Hlavu vám neutrhneme, ale pokud bude podlaha černá, čistíte 🙂

Z hygienických důvodů cvičební podložky nepůjčujeme.

Jaké další služby můžete využít?

Pro cyklisty a koloběžkáře nabízíme uzamykatelnou kolárku. Dále můžete využít neomezený přístup na terasu, zapůjčení grilu, možnost využití klasického ohniště a pro relaxaci nabízíme pětimístnou hydromasážní vanu kanadské značky Hydropool.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro více informací a cenovou nabídku pište na e-mail na info@poleandfly.com. Pro urychlení komunikace prosím napište počet osob a přibližný termín Vašeho plánovaného soustředění, abychom našli tu nejlepší variantu právě pro Vás.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Sál-jóga

Obrázek 2 z 26

Facebook
Instagram